Aday Öğrenci
Canlı Destek
Samsun Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ergin Kariptaş, Samsun DİLMER Müdürü Doç. Dr. Seçil Hirik ve eşi Doç. Dr. Erkan Hirik, Samsun DİLMER öğrencileri ve öğretim görevlileri ile bir araya geldi. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ergin Kariptaş, Samsun-DİLMER öğrencileri ile önce yemek yedi ardın da onlarla tanıştı. Prof. Dr. Kariptaş kısa bir sohbetin ardından öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.